Geležinkelio infrastruktūros medžiagos

Nuo pat bendrovės įkūrimo viena iš pagrindinių mūsų veiklos sričių yra geležinkelio viršutinio kelio statinio medžiagų tiekimas. Mes galime pasiūlyti visas reikiamas sudėtines dalis: magistralinius, tramvajų ir pokraninius bėgius, iešmus ir jų atsargines dalis, gelžbetoninius, medinius ir plieno pabėgius, įvairių rūšių tvirtinimą, izoliaciją ir daug kitų detalių. Mes dirbame su privačiomis ir valstybinėmis, Lietuvos ir užsienio, mažomis ir didelėmis įmonėmis, nuolat dalyvaujame viešuosiuose pirkimuose, lankomės parodose, tyrinėjame geležinkelio rinką, sekame naujų technologijų atsiradimą.

Mes nestovime vietoje, o drąsiai žengiame kartu su laiku. Mūsų pagrindinis siekis – tobulėti ir vystytis pasirinkta kryptimi, o svarbiausia - galimybė pasiūlyti Jums ne tik standartinius sprendimus, bet ir alternatyvias inovacijas, ne tik atitinkančias Jūsų poreikiams, bet ir viršijančias juos kokybės atžvilgiu, tuo pačiu metu, išsaugant optimalią kainą.

Kiekvienam klientui užtikrinamas individualus ir profesionalus sprendimas. Stiprūs, laiko patikrinti ryšiai, abipuse pagarba paremtas bendradarbiavimas, patikimumas ir stabilumas yra mūsų prioritetai, o nuolatinė naujų partnerių ir idėjų paieška užtikrina geriausius sprendimus Jūsų verslui per trumpiausią laiko tarpą.

Atsiradus, bet kokių geležinkelio kelio statybai skirtų detalių poreikiui, drąsiai kreipkitės į mus. Nurodykite reikalingų medžiagų kiekį, pageidautiną tiekimo terminą bei vietą ir mes užtikrinsime Jums individualų kompleksinį pasiūlymą, atitinkantį būtent Jūsų poreikius.

Mes išmanome ir mylime savo darbą!

Partneriai

Kontaktinis asmuo


Tel. 8 5 264 0151

El.paštas: baltija@skinest.lt